Penziony v Mutvoran

Ubytování v Mutvoran v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Mutvoran. Většina penzionů v Mutvoran se od hotelů v Mutvoran liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Mutvoran.
Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Holiday Home Tranquilla StarStarStar

Foto: Holiday Home Tranquilla
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday Home Tranquilla is situated in Mutvoran and has a private pool, a kitchen and pool views. The property is 40 km from Rovinj, and private parking is available. The holiday home has a satellite TV and 3 bedrooms.


2. One-Bedroom Holiday Home in Cokuni StarStarStar

Foto: One-Bedroom Holiday Home in Cokuni
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

One-Bedroom Holiday Home in Cokuni se nachází v obci Mutvoran, 49 km od Opatije, 32 km od Rovinje a 44 km od Poreče. K vybavení patří TV. Pula je vzdálená 15 km a Rabac je 19 km daleko. Na letiště v Pule je to 8 km.


3. Holiday Home Mutvoranka StarStarStarStar

Foto: Holiday Home Mutvoranka
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Offering free WiFi and pool views, Holiday Home Mutvoranka is an accommodation set in Mutvoran. Guests have a private patio. The holiday home has a satellite flat-screen TV and 3 bedrooms.

Pokoje

Dům se 3 ložnicemi
osob0 - 0 EUR za noc

4. Holiday Home Boris StarStarStar

Foto: Holiday Home Boris
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Set in Krnica in the Istria region, Holiday Home Boris has a terrace. The holiday home features pool views and is 40 km from Rovinj. With free WiFi, this 3-bedroom holiday home features a satellite TV and a kitchen with dishwasher.


5. Holiday Home Mutvoranka StarStarStar

Foto: Holiday Home Mutvoranka
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday Home Mutvoranka is situated in Krnica. Guests staying at this holiday home have access to a terrace. The holiday home comes with 3 separate bedrooms and includes a kitchen with a dishwasher and a dining area.


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: